Home › Wirtualne biuro - lepsza forma spółki

Wirtualne biuro - lepsza forma spółki

W trakcie minionych, paru lat w kraju namnożyło się świeżych firm, oferujących swoje talencie w temacie informatyki,finansów czy grafiki artystycznej. Są to zawody przyszłości, na które istnieje nieustające zapotrzebowanie w kraju. Jeśli jesteś gotowy żeby również założyć własne przedsiębiorstwo, potrzebujesz punktu do rejestracji firmy, szczególnie jeżeli chcesz odliczać VAT od dochodów.

Co zrobić w przypadku, gdy brak ci środków na wynajem własnego biura? W takim przypadku warto skorzystać z oferty wirtualnego biura.

Będzie to stosunkowo nowa branża w Polsce, lecz już od wielu lat jest bardzo popularna na Zachodzie.

Proponowana jest przeważnie przez agencje wynajmujące lokale użytkowe, lecz nie oznacza to, że musisz płacić wysoki czynsz za własne biurko.

Całą pracę możesz przeprowadzać tak samo jak do tej pory, w domu.

Tylko twoja firma zostanie zarejestrowana pod adresem tej agencji.

Przez to twoja spółka stanie się bardziej prestiżowa, gdyż miejsca tego typu przeważnie usytuowane są w centrach miejscowości. Nawiązujesz tylko umowę najmu, ona będzie wiążąca dla urzędu, ten bowiem rzadko akceptuje firmę w mieszkaniach prywatnych.

Miesięczny koszt opcji wirtualnego biura to mniej niż 100 złotych. Jednak zazwyczaj w kwocie zawarte są dodatkowe opcje, takie jak: odbiór i przechowywanie korespondencji, ewentualnie przesyłanie oraz skanowanie. Poza tym, będziesz mógł również korzystać, przeważnie nieodpłatnie, z auli konferencyjnej. Jest to idealna opcja na spotkanie z klientami. Jeśli ciekawi cię adres w wielkim mieście, jak Wrocław czy Warszawa, do wyboru będziesz miał mnóstwo ofert tego rodzaju. Dlatego nie należy podpisywać umowy z pierwszym lepszym miejscem, warto porównać parę z nich, żeby odszukać najlepsze. Gdy już wybierzesz swój adres, możesz wybrać się do urzędu w celu rejestracji własnego interesu. Wirtualne biuro to bardzo interesujące rozwiązanie dla przedsiębiorcy, któremu brak środków na dzierżawę własnego biura. Dzięki temu otrzymujesz adres w dogodnym miejscu, które będzie uznawane przez urząd..


<< Poprzedni
Następny >>