Home › Owoce acai i ich korzyści - jesli pragniesz o nich poczytać zerknij na ten tekst

Owoce acai i ich korzyści - jesli pragniesz o nich poczytać zerknij na ten tekst

Owoce przypominają z wyglądu borówkę amerykańską, smakują jak jagody, z posmakiem czekolady. W jagodach znajduje się ogrom składników odżywczych, dlatego tak chętnie stosuje się je w redukcji masy ciała.

Przewaznie dzięki związkom fenolowym, które kryje sok z jagód. Oprócz tego są bogate w antyoksydanty, wspomagające wytrzymałość i spowalniają proces starzenia, aminokwasy egzogenne, witaminę A i C, lipidy, w liczbie identycznej jak w oleju z oliwek, a także błonnik pokarmowy wykorzystywany w procesach trawienia. To naturalnie błonnik mający wpływ na przemianę materii uznany jest za pożądany w diecie redukującej mase ciała. Acai wzmaga uczucie najedzenia, dlatego lepiej kontrolować liczbę no i wartość spożywanych w trakcie diety dań.

Opinie ludzi jedzących jagody acai są przeważnie pozytywne.

W szczególności w kontekście odchudzania.

Przy zharmonizowanej diecie i takiej suplementacji, aktywności fizycznej podkreślano wzrost energii, więc szybsze uzyskanie atrakcyjnej sylwetki. W naszym kraju jagody acai można dzisiaj dostać nie tylko w e-sklepach, ale sklepach stacjonarnych z dodatkami do diety albo zdrową żywnością. Przewaznie maja formę tabletek czy też soku.

Dostępne mogą być również w przeróżnych połączeniach, np.

z l-karnityną czy guaraną, zieloną herbatą itp. Jak widać wspomaganie diety jagodami może mieć ogromny wpływ na pozbycie się nadmiernych kilogramów, w całkiem krótkim czasie. Ale bez zmiany dotychczasowego trybu życia, posiłków nic z tego nie wyniknie..